Chci test

Máte zájem o analýzu Vaší DNA?

Zjistěte rozsáhlé informace o Vaší genetické výbavě!

Zjistěte rozsáhlé informace o Vaší genetické výbavě, díky kterým budete moci lépe nastavit svůj jídelníček a tréninkový plán. Během měsíce provedeme analýzu vzorku Vaší DNA a následně Vám zašleme výsledky s Vaším Osobním průvodcem. Dle zvolené varianty analýzy pak získáte informace, které jsou srozumitelně popsány a můžete je ihned aplikovat do Vašeho výživového či tréninkového plánu. Případně Vám s tím mohou pomoci naši zkušení partneři, kteří Vám budou rádi nápomocní.

Cena testu NutraFitness je 7500 Kč a Maximum Performance 9000 Kč včetně DPH, zahrnuje zaslání odběrové sady, odeslání vzorku do laboratoře, analýzu DNA, přípravu a zaslání pdf verze vašeho osobního průvodce.

l

Objednejte si odběrovou sadu ještě dnes!

Vyplňte krátký formulář, zašleme vám e-mail s dalším postupem. Odběrovou sadu můžete mít do několika dní doma!

11 + 5 =

t

Potřebujete více informací?

Jsme vám k dispozici! Zanechte nám vaše kontaktní údaje a my se vám ozveme zpět. Rádi vám domluvíme bezplatnou schůzku s naším ambasadorem, který vám představí test NutriFitness DNA a jeho využití.

Oblast

8 + 13 =

LIFE TEST s.r.o.

Mokropeská 2326
252 28 Černošice 

Projekt Life Test je provozován společností LIFE TEST s.r.o.. V rámci projektu Life Test rovněž provozujeme distribuční platformu www.lifeport.eu. Zde zveřejněné všeobecné obchodní podmínky a pravidla pro ochranu osobních údajů  se vztahují i na fungování portálu www.lifeport.eu.

n

IČ: 08207534
DIČ: CZ08207534

Sledujte nás na FB

Sledujte nás na Instagramu

l

Kontaktní formulář

7 + 8 =