Chci test

Máte zájem o NutraFitness DNA-test?

Zjistěte rozsáhlé informace o vaší genetické výbavě!

Zjistěte rozsáhlé informace o vaší genetické výbavě, která vám pomůže při stravovacích návycích a budování kondice. Během jednoduchého měsíčního procesu provedeme analýzu Vaší DNA a poté získáte tištěného Osobního průvodce, který vám na 87 stránkách odhalí, co jste dostali do vínku.

Spolu s našimi ambasadory pak můžete správně nastavit jídelníček nebo cvičení. Cena testu je  9 950 Kč včetně DPH, zahrnuje zaslání odběrové sady, zaslání do laboratoře, analýzu DNA, přípravu a tisk vašeho osobního průvodce.

l

Objednejte si odběrovou sadu ještě dnes!

Vyplňte krátký formulář, zašleme vám e-mail s dalším postupem. Odběrovou sadu můžete mít do několika dní doma!

1 + 11 =

t

Potřebujete více informací?

Jsme vám k dispozici! Zanechte nám vaše kontaktní údaje a my se vám ozveme zpět. Rádi vám domluvíme bezplatnou schůzku s naším ambasadorem, který vám představí test NutriFitness DNA a jeho využití.

Oblast

10 + 8 =

V. a T. SYMBIO s.r.o.

Türkova 2319/5b
149 00 Praha 4

Projekt Life Test a v jeho rámci nabízené produkty jsou obchodovány společnosti V. a T. SYMBIO s.r.o.. V rámci projektu Life Test rovněž provozujeme distribuční platformu www.lifeport.eu. Zde zveřejněné všeobecné obchodní podmínky a pravidla pro ochranu osobních údajů  se vztahují i na fungování portálu www.lifeport.eu.

n

IČ: 24784257
DIČ: CZ24784257

Sledujte nás na FB

Sledujte nás na Instagramu

l

Kontaktní formulář

14 + 3 =