Michal Pokorný je OCR závodník, osobní trenér a majitel fitness centra Tvůj Gym. Před časem si udělal test své genetické výbavy a zde jsou jeho slova:

„Můžete na sobě vyzkoušet desítky výživových směrů či diet a stejně devětkrát z 10 narazíte – tak jako já… Můžete vyzkoušet desítky různých sportů a u 9 z 10 z nich zjistíte, že to není nic pro vás, tak jako já… Můžete stále dokola řešit své zdravotní problémy metodou pokus omyl a stejně se roky budete točit v kruhu, tak jako já… Nebo to všechno můžete přeskočit, nahlédnout do úplného nitra svého těla, přečíst si svůj „zdrojový kód“ a na všechny tyto otázky dostat ty správné odpovědi, které vás konečně nasměrují tam, kde tolik toužíte být!

Díky DNA průvodci od Life Test se to i mě konečně daří a všechny díly skládačky do sebe konečně zapadají. Vědět o genetických testech Life Test dřív, asi bych určitě zbytečně rok a půl nepřibíral tuk na nízkofrekvenční a nízkosacharidové stravě, když teď vím, že jsem geneticky podmíněný sacharidový typ, metabolismus jakýchkoliv tuků u mě není na té nejlepší úrovni a mám vysoký sklon k tzv. „jojo“ efektu. Stejně tak bych se v mládí nesnažil vynikat v rychlostních sportech a disciplínách, když mám geneticky daný vyšší poměr pomalých svalových vláken oproti těm rychlým. Taky bych už daleko dříve zařadil do svého jídelníčku podstatně více potravin obsahujících železo, když bývám často unavený a z pohledu genetiky trpím na jeho nižší hladinu.

To vše (a daleko více) jsem díky svému DNA průvodci zjistil a zohlednil v mém životním stylu a to všechno se o sobě můžete dozvědět (během jednoho jediného měsíce) i vy!“

Poznat svou genetickou výbavu může nyní každý, test DNA je nyní dostupný prakticky pro každého.

Chci test