Jak test funguje

Od odběru k výsledkům
  1. Objednejte si u našeho partnera odběrovou sadu pro odběr biologického vzorku z ústní sliznice.
  2. Dostanete odběrovou sadu, která obsahuje zkumavku a stěrovou štětičku, potřebné pokyny, dokumentaci k vyplnění a předplacenou obálku k odeslání vzorku k nám.
  3. Postupujte podle jednoduchých pokynů uvedených v soupravě pro odběr biologického vzorku. Vzorek následně uzavřete do zkumavky, vyplňte krátký formulář (na papíře nebo online) a vzorek vložte do obálky.
  4. Odešlete nám vzorek dle přiložených pokynů, nebo jej odevzdejte našemu partnerovi, pokud se s Vámi takto dohodne.
  5. Poté, co vzorek dorazí k nám do laboratoře bude z něj extrahována Vaše DNA. Pravděpodobnost, že ve vzorku je obsažena Vaše DNA je velmi vysoká. Jen ve výjimečných situacích se extrakce nezdaří, nebo prostě jen nenalezneme dost DNA. Potom bychom Vás obratem kontaktovali a zajistili Vám možnost odběr bezplatně opakovat.
  6. Získaná DNA je následně podrobena genetické analýze pomoci nejmodernější techniky. Na základě získaných dat o struktuře Vaší DNA je potom vytvořen Váš osobní průvodce s Vašimi výsledky ve formátu pdf, který Vám bude ihned k dispozici online.
l

Objednejte se

8 + 11 =

LIFE TEST s.r.o.

Mokropeská 2326
252 28 Černošice 

Projekt Life Test je provozován společností LIFE TEST s.r.o.. V rámci projektu Life Test rovněž provozujeme distribuční platformu www.lifeport.eu. Zde zveřejněné všeobecné obchodní podmínky a pravidla pro ochranu osobních údajů  se vztahují i na fungování portálu www.lifeport.eu.

n

IČ: 08207534
DIČ: CZ08207534

Sledujte nás na FB

Sledujte nás na Instagramu

l

Kontaktní formulář

9 + 11 =