O NÁS

Čtení v DNA se stalo vášní některých z nás
Jsme technologická společnost s dlouholetou praxí ve výzkumu DNA složená z expertů na zdraví, biotechnologiediagnostiku. Poskytujeme vyšetření DNA s cílem objasnit genetické nutriční předpoklady a vlohy k udržení zdraví a budování kondice.
Jsme úzce personálně propojeni se špičkovou švédskou DNA laboratoří TATAA Biocenter AB, která zajišťuje veškeré odborné posouzení a provádění vybraných postupů. Tím nepřímo disponujeme možnosti spolupráce se špičkovým týmem a nejmodernějšími přístroji svého druhu.
Spojuje nás mimo jiné zájem o sport a zdraví, a nejen to naše. Stále rozšiřujeme síť LifeTest ambasadorů, kteří sdílí naše nadšení a vidí ve spolupráci s námi možnost rozšíření své činnosti a odbornosti.
Dr. Aleš Tichopád

Dr. Aleš Tichopád

Vedoucí projektu LifeTest

Po vystudování biologie na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy získal Aleš v roce 2004 doktorát z biologie na Institutu pro fyziologii Technické univerzity Mnichov, kde se následně věnoval vývoji metod pro měření aktivity genů. Na různých pozicích se nadále věnuje medicínskému výzkumu a publikuje své vědecké poznatky.
Jana Tichopádová

Jana Tichopádová

Provoz a logistika

Jana je vzděláním zdravotní sestra. Po 4 letech zkušenosti v provozu zdravotnických zařízení a práci s pacienty přešla do oblasti klinického výzkumu, kde na pozici monitora klinických studií přispívala zajištěním spolupráce s klinickými pracovišti k chod mezinárodních projektů.
Prof. Mikael Kubista

Prof. Mikael Kubista

Odbornost a inovace

Mikael působil po mnoho let jako profesor univerzity ve Švédském Göteborgu, kde následně stál za zrodem jedné z nejprestižnějších soukromých DNA laboratoří na světě – TATAA Biocenter AB. Nejen díky svému českému původu má rozsáhlé akademické aktivity v České republice a vede tým zaměřený na studium funkce genů v nově otevřeném Biotechnologickém a biomedicínském centru Akademie věd a Univerzity Karlovy (BIOCEV) ve Vestci.
Ing. Lucie Langerová

Ing. Lucie Langerová

Ambasadorka a odborná konzultantka

Lucka v současné době pracuje ve specializované genové laboratoři na Biotechnologickém a biomedicínském centru Akademie věd a Univerzity Karlovy. Jako vášnivá sportovkyně se věnuje hlavně běhu. Odbornost, otevřenost a láska ke sportu Lucku přivedly do našeho týmu, kde se věnuje naším klientům a partnerům.

Ambasadoři

Miriam

Miriam

Jsem výživová poradkyně a velký nadšenec zdravého životního stylu. Sama se věnuji nejen zdravému vaření a vymýšlení zdravých receptů ale i józe, fitness, běhu a ráda se odreaguji i při Thajském boxu. Svým klientům se snažím jít příkladem, protože nejlepší rady jsou ty, které pocítíte na vlastní kůži. Sestavuji jídelníčky pro profesionální sportovce, tak i pro lidi, kteří mají zdravotní obtíže. Lifetest je pro mě možnost jak svým klientům co nejlépe pomoci a ušít jim stravovací plán přesně podle jejich DNA. V Lifetestu vidím stravování budoucnosti. Více o tom, co dělám naleznete na mém webu: www.vyziva100.cz

Michal

Michal

Jsem osobním trenérem, zakladatelem Tvůj Gym Kolín, OCR závodníkem, vedoucím sportovního klubu SRTG Kolín a autorem předmluvy v knize "Spartan". Ne vždy jsem byl takto činný, do svých 27 let jsem žil v nitru své komfortní zóny. Zlom přišel v roce 2013, kdy jsem se rozhodl kompletně změnit svůj život a postavit se svým zdravotním diagnózám v čele s Bechtěrevovou chorobou. Od té doby je komfortní zóna mým nepřítelem a od té doby také žiji plnohodnotný život. V projektu Life Test vidím obrovský smysl nejen pro sebe a své klienty, ale také pro všechny lidi, kteří nechtějí ztrácet čas metodou pokus-omyl a mají skutečný zájem poznat sami sebe.

Vladimír

Jsem profesionální fitness trenér a výživový poradce. Své profesi se věnuji již 10 let. Už od útlého dětství jsem hrál fotbal a sportu jsem se věnoval ve veškerém volném čase. Věřím tomu, že sport a kvalitní strava je recept na dlouhověkost a štěstí.:) A co nám na téhle cestě nabízí NutraFitness DNA test? Jedinečné informace o osobních předpokladech ke zdravému stravování a budování kondice každého z nás. Provozuji weby www.myfoodguide.cz a myfitnesstrainer.cz.

Zuzana

Zuzana

Jsem výživová poradkyně a lektorka kurzů zdravého vaření. Specializuji se na poradenství pro osoby s potravinovými intolerancemi, celiaky, ale i vegetariány a vegany a hlavně pro ty, kteří chtějí svůj životní styl a stravování změnit k lepšímu. Ráda bych lidi přesvědčila, že i zdravé jídlo lze připravit rychle, jednoduše, chutně a především s ohledem na individuální potřeby. Jsem autorkou bezlepkové kuchařky Výživou ke změně, můžete se se mnou setkat také v magazínu Polopatě na ČT1. Více na www.vyzivoukezmene.cz.

Jan

Jan

Sport je nedílnou součástí mého života. Od malička jsem byl vedený ke sportu a vyzkoušel jsem jich několik. Asi to bylo i dáno tím, že jsme byl od malička trochu hyperaktivní dítě. Nakonec se mou největší láskou stal fotbal. Pohyb mé tělo potřebuje a je to i můj únik z pracovního života k odreagování a odpočinku. Věkem jsem se víc a víc začal zajímat o to, jak maximálně zefektivnit cvičení a správně přistupovat ke stravě.

Ondřej

Ondřej

Jsem a vždy jsem byl sportovec a vyznavač aktivního způsobu života. V minulosti jsem byl vrcholový sportovec. Nevynechám příležitost věnovat se zimním i letním sportům, i když mé časové možnosti s ohledem na rodinu již nedovoluji to, co bylo možné dříve. I to je asi důvod, proč se nedostatek času na sport snažím vykompenzovat zodpovědným přístupem ke stravování. Test NutraFitness pro mne je cesta k sebepoznáni mého těla.

Petra

Petra

Velmi se zajímám o aktivní a zdravý přístup k životu s důrazem na dodržování zásad správné výživy. Jsem profesionální cvičitelkou alpiningu ve fitness studiu a mým klientkám a klientům se snažím zprostředkovat nejen kvalitní trénink, ale i  širší obzor pohledu na vlastní rozvoj zdraví a kondice. Poskytování analýzy NutraFitness DNA mi proto skvěle doplňuje můj profil trenérky s komplexním záběrem.

Martin

Martin

Od dětství se věnuji sportu a snažím se orientovat v ostatních navazujících oborech, jako je správná výživa. Mou velkou láskou je lední hokej, ve kterém jsem dosáhl i poměrně významných úspěchů. Za svůj největší úspěch považuji to, že jsem se dostal do mládežnických výběrů a druhé nejvyšší hokejové soutěže, první hokejové ligy, ve které jsem hrál do svých 26 let. Dnes se především pohybuji v oblasti sportovní reklamy, organizace sportovních akcí a podpoře jednotlivců.

Chci zjistit

V. a T. SYMBIO s.r.o.

Türkova 2319/5b
149 00 Praha 4

Projekt Life Test a v jeho rámci nabízené produkty jsou obchodovány společnosti V. a T. SYMBIO s.r.o.. V rámci projektu Life Test rovněž provozujeme distribuční platformu www.lifeport.eu. Zde zveřejněné všeobecné obchodní podmínky a pravidla pro ochranu osobních údajů  se vztahují i na fungování portálu www.lifeport.eu.

n

IČ: 24784257
DIČ: CZ24784257

Sledujte nás na FB

Sledujte nás na Instagramu

l

Kontaktní formulář

6 + 12 =