O NÁS

Chceme tvořit budoucnost personalizované výživy a tréninku

Jsme technologická společnost s dlouholetou praxí ve výzkumu DNA složená z expertů na zdraví, biotechnologie a diagnostiku. Poskytujeme vyšetření DNA s cílem objasnit nutriční a sportovní genetické předpoklady a vlohy k udržení zdraví a budování kondice.

Jsme úzce personálně propojeni se špičkovou švédskou DNA laboratoří TATAA Biocenter AB, která zajišťuje veškeré odborné posouzení a provádění vybraných postupů. Tím nepřímo disponujeme možnosti spolupráce se špičkovým týmem a nejmodernějšími přístroji svého druhu.

Dr. Aleš Tichopád

Dr. Aleš Tichopád

Vedoucí projektu LifeTest

Po vystudování biologie na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy získal Aleš v roce 2004 doktorát z biologie na Institutu pro fyziologii Technické univerzity Mnichov, kde se následně věnoval vývoji metod pro měření aktivity genů. Na různých pozicích se nadále věnuje medicínskému výzkumu a publikuje své vědecké poznatky.

Jana Tichopádová

Jana Tichopádová

Provoz a logistika

Jana je vzděláním zdravotní sestra. Po 4 letech zkušenosti v provozu zdravotnických zařízení a práci s pacienty přešla do oblasti klinického výzkumu, kde na pozici monitora klinických studií přispívala zajištěním spolupráce s klinickými pracovišti k chodu mezinárodních projektů.

Prof. Mikael Kubista

Prof. Mikael Kubista

Odbornost a inovace

Mikael působil po mnoho let jako profesor univerzity ve Švédském Göteborgu, kde následně stál za zrodem jedné z nejprestižnějších soukromých DNA laboratoří na světě – TATAA Biocenter AB. Nejen díky svému českému původu má rozsáhlé akademické aktivity v České republice a vede tým zaměřený na studium funkce genů v nově otevřeném Biotechnologickém a biomedicínském centru Akademie věd a Univerzity Karlovy (BIOCEV) ve Vestci.

Ing. Ladislav Žatečka

Ing. Ladislav Žatečka

Product manager

Ladislav je zodpovědný za zavádění nových produktů. Rovněž se stará o komunikaci a vzdělávání partnerů. Nedávno úspěšně dokončil inženýrské studium na České zemědělské univerzitě v oboru Výživa a potraviny. V rámci tohoto studia absolvoval dvě zahraniční stáže. Nyní pokračuje v doktorském studiu, kde se zaměřuje na nutriční a sportovní genetiku. Je také aktivním sportovcem a trenérem.

Chci zjistit

V. a T. SYMBIO s.r.o.

Türkova 2319/5b
149 00 Praha 4

Projekt Life Test a v jeho rámci nabízené produkty jsou obchodovány společnosti V. a T. SYMBIO s.r.o.. V rámci projektu Life Test rovněž provozujeme distribuční platformu www.lifeport.eu. Zde zveřejněné všeobecné obchodní podmínky a pravidla pro ochranu osobních údajů  se vztahují i na fungování portálu www.lifeport.eu.

n

IČ: 24784257
DIČ: CZ24784257

Sledujte nás na FB

Sledujte nás na Instagramu

l

Kontaktní formulář

11 + 14 =