O NÁS

Chceme tvořit budoucnost personalizované výživy a tréninku

Jsme technologická společnost s dlouholetou praxí ve výzkumu DNA složená z expertů na zdraví, biotechnologie a diagnostiku. Poskytujeme vyšetření DNA s cílem objasnit nutriční a sportovní genetické předpoklady a vlohy k udržení zdraví a budování kondice.

Jsme úzce personálně propojeni se špičkovou švédskou DNA laboratoří TATAA Biocenter AB, která zajišťuje veškeré odborné posouzení a provádění vybraných postupů. Tím nepřímo disponujeme možnosti spolupráce se špičkovým týmem a nejmodernějšími přístroji svého druhu.

Ing. Ladislav Žatečka

Ing. Ladislav Žatečka

Tvůrce a sportovec

Ladislav je zodpovědný za celkový chod společnosti. Stará se o rozvoj partnerů a jejich vzdělávání. Jako odborník v oblasti personalizované výživy dohlíží na vývoj nových produktů a tvoří celkovou vizi společnosti. V minulosti se oblasti personalizované výživy věnoval i v Německu a Izraeli. Mimo to je také aktivní sportovec a trenér. 

Prof. Mikael Kubista

Prof. Mikael Kubista

Vědec a vizionář

Mikael působil po mnoho let jako profesor univerzity ve Švédském Göteborgu, kde následně stál za zrodem jedné z nejprestižnějších soukromých DNA laboratoří na světě – TATAA Biocenter AB. Nejen díky svému českému původu má rozsáhlé akademické aktivity v České republice a vede tým zaměřený na studium funkce genů v nově otevřeném Biotechnologickém a biomedicínském centru Akademie věd a Univerzity Karlovy (BIOCEV) ve Vestci.

Dr. Aleš Tichopád

Dr. Aleš Tichopád

Stratég

Po vystudování biologie na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy získal Aleš v roce 2004 doktorát z biologie na Institutu pro fyziologii Technické univerzity Mnichov, kde se následně věnoval vývoji metod pro měření aktivity genů. Na různých pozicích se nadále věnuje medicínskému výzkumu a publikuje své vědecké poznatky.

Chci zjistit

LIFE TEST s.r.o.

Mokropeská 2326
252 28 Černošice 

Projekt Life Test je provozován společností LIFE TEST s.r.o.. V rámci projektu Life Test rovněž provozujeme distribuční platformu www.lifeport.eu. Zde zveřejněné všeobecné obchodní podmínky a pravidla pro ochranu osobních údajů  se vztahují i na fungování portálu www.lifeport.eu.

n

IČ: 08207534
DIČ: CZ08207534

Sledujte nás na FB

Sledujte nás na Instagramu

l

Kontaktní formulář

8 + 6 =