Naši ambasadoři

na cestě k sebepoznání
Jan

Jan

Sport je nedílnou součástí mého života. Od malička jsem byl vedený ke sportu a vyzkoušel jsem jich několik. Asi to bylo i dáno tím, že jsme byl od malička trochu hyperaktivní dítě. Nakonec se mou největší láskou stal fotbal. Pohyb mé tělo potřebuje a je to i můj únik z pracovního života k odreagování a odpočinku. Věkem jsem se víc a víc začal zajímat o to, jak maximálně zefektivnit cvičení a správně přistupovat ke stravě.
Ondřej

Ondřej

Jsem a vždy jsem byl sportovec a vyznavač aktivního způsobu života. V minulosti jsem byl vrcholový sportovec. Nevynechám příležitost věnovat se zimním i letním sportům, i když mé časové možnosti s ohledem na rodinu již nedovoluji to, co bylo možné dříve. I to je asi důvod, proč se nedostatek času na sport snažím vykompenzovat zodpovědným přístupem ke stravování. Test NutraFitness pro mne je cesta k sebepoznáni mého těla.
Petra

Petra

Velmi se zajímám o aktivní a zdravý přístup k životu s důrazem na dodržování zásad správné výživy. Jsem profesionální cvičitelkou alpiningu ve fitness studiu a mým klientkám a klientům se snažím zprostředkovat nejen kvalitní trénink, ale i  širší obzor pohledu na vlastní rozvoj zdraví a kondice. Poskytování analýzy NutraFitness DNA mi proto skvěle doplňuje můj profil trenérky s komplexním záběrem.

Chci zjistit

 

LIFE TEST s.r.o.

Mokropeská 2326
252 28 Černošice 

Projekt Life Test je provozován společností LIFE TEST s.r.o.. V rámci projektu Life Test rovněž provozujeme distribuční platformu www.lifeport.eu. Zde zveřejněné všeobecné obchodní podmínky a pravidla pro ochranu osobních údajů  se vztahují i na fungování portálu www.lifeport.eu.

n

IČ: 08207534
DIČ: CZ08207534

Sledujte nás na FB

Sledujte nás na Instagramu

l

Kontaktní formulář

10 + 14 =