Určitě budete souhlasit, že najít opravdu funkční a efektivní způsob, jak si udržet optimální váhu a kondičku je někdy velmi složité. Na druhou stranu, když na to půjdete vědecky, nemusí to být taková „věda“.

Ještě nedávno by to možná znělo trošku jako sci-fi, ale v současné době můžeme makat na své postavě pomocí DNA. Vážně! DNA v našem těle je tak trochu knihovna plná informací. Je v ní zaneseno jakou máme barvu očí, jak jsme vysocí, nebo dokonce jakou máme výdrž v běhu. Mimo toto a dalších údajů se v ní ukrývají rovněž informace o tom, jak reagujeme na cukry, či jakou formu tuků dokážeme dobře zpracovat na energii. Našimi geny je dáno i to, jak vysoká hladiny různých vitamínu potřebuje naše tělo, abychom se cítili dobře. A asi vás tedy nepřekvapí, že DNA rovněž určuje, jaká forma cvičení vede u jedince k optimálním výsledkům.

Co to znamená v praxi? Jednoduše to, že každý člověk vyžaduje velmi individuální přístup trenéra či nutričního poradce. Zkrátka neexistuje univerzální doporučení pro všechny. Naštěstí nám moderní věda nabízí analýzu DNA, tedy metodu více než individuální a tím pádem velice efektivní. Jmenuje se NutraFitness DNA.

Test NutraFitness je navržen tak, aby jeho výsledek vedl k účinnému zlepšení tělesné kondice na základě analýzy pečlivě vybraných 28 znaků. Tyto znaky hrají klíčovou roli při správné výživě a budováni kondice. Pokud si tedy upravíte stravu a způsob cvičení v souladu s DNA, bude vaše snažení mnohem pravděpodobněji korunováno úspěchem.

Chcete získat mnohem lepší kontrolu nad vlastní stravou a kondicí? Stačí když porozumíte nejhlubší podstatě svého těla pomocí NutraFitness DNA osobního průvodce, který vám bude vytvořen a zaslán na základě výsledků DNA analýzy. Dopřejte tuto unikátní příležitosti jak docílit změny i svým nejmilejším. Darujte jim pod stromeček úžasnou a trvalou cestu ke zdraví a obdivuhodné fyzické kondici. Pojďte na to vědecky a hubnutí nebude žádná „věda“.

Chci test