Spolupráce

Pojďte s námi tvořit budoucnost

Chcete se podílet na rozvoji personalizované výživy a tréninku? Máte možnost být u vývoje oboru budoucnosti a posunout tak výživové i tréninkové plány na novou úroveň. Pokud cítíte, že právě tohle hledáte a chcete se na tom podílet, tak se k nám můžete zkusit připojit. Když budete mít štěstí, tak právě vy budete součástí projektu LIFE TEST.

Hledáme lidi, kteří dokáží motivovat ostatní kolem sebe a dokážou jim pomoci v dosahování jejich cílů. Díky nástrojům, které vám poskytneme budete schopni pracovat s vašimi klienty na úrovni, která ještě před pár lety byla pouhým snem.

Spolupráce s námi má mnoho podob, a proto je pouze na vás, jaký typ spolupráce si zvolíte. Můžete být pouze prodejci a tím se podílet na rozšíření našich produktů mezi lidi. Nebo se můžete stát aktivními partnery a díky tomu následně využívat navazujícího konceptu při spolupráci s vašimi klienty. Pokud budete skutečně dobří, tak můžete sami řídit tým partnerů a podílet se na inovacích nových produktů světové úrovně.

Pokud patříte mezi úspěšně osobnosti  oblasti sportu, tak se můžete stát našimi ambasadory a následně rozšířit naší klientskou základnu. Stejně tak nabízíme spolupráci i majitelům posiloven, sportovních klubů, trenérských a výživových škol nebo různých sportovních obchodů. Jako naši partneři můžete následně vytvořit zajímavý motivační program pro vaše zaměstnance.

V. a T. SYMBIO s.r.o.

Türkova 2319/5b
149 00 Praha 4

Projekt Life Test a v jeho rámci nabízené produkty jsou obchodovány společnosti V. a T. SYMBIO s.r.o.. V rámci projektu Life Test rovněž provozujeme distribuční platformu www.lifeport.eu. Zde zveřejněné všeobecné obchodní podmínky a pravidla pro ochranu osobních údajů  se vztahují i na fungování portálu www.lifeport.eu.

n

IČ: 24784257
DIČ: CZ24784257

Sledujte nás na FB

Sledujte nás na Instagramu

l

Kontaktní formulář

8 + 15 =