Spolupráce

Pojďte s námi tvořit budoucnost

Chcete se podílet na rozvoji personalizované výživy a tréninku? Máte možnost být u vývoje oboru budoucnosti a posunout tak výživové i tréninkové plány na novou úroveň. Pokud cítíte, že právě tohle hledáte a chcete se na tom podílet, tak se k nám můžete zkusit připojit. Když budete mít štěstí, tak právě vy budete součástí projektu LIFE TEST.

Hledáme lidi, kteří dokáží motivovat ostatní kolem sebe a dokážou jim pomoci v dosahování jejich cílů. Díky nástrojům, které vám poskytneme budete schopni pracovat s vašimi klienty na úrovni, která ještě před pár lety byla pouhým snem.

Spolupráce s námi má mnoho podob, a proto je pouze na vás, jaký typ spolupráce si zvolíte. Můžete být pouze prodejci a tím se podílet na rozšíření našich produktů mezi lidi. Nebo se můžete stát aktivními partnery a díky tomu následně využívat navazujícího konceptu při spolupráci s vašimi klienty. Pokud budete skutečně dobří, tak můžete sami řídit tým partnerů a podílet se na inovacích nových produktů světové úrovně.

Pokud patříte mezi úspěšně osobnosti  oblasti sportu, tak se můžete stát našimi ambasadory a následně rozšířit naší klientskou základnu. Stejně tak nabízíme spolupráci i majitelům posiloven, sportovních klubů, trenérských a výživových škol nebo různých sportovních obchodů. Jako naši partneři můžete následně vytvořit zajímavý motivační program pro vaše zaměstnance.

LIFE TEST s.r.o.

Mokropeská 2326
252 28 Černošice 

Projekt Life Test je provozován společností LIFE TEST s.r.o.. V rámci projektu Life Test rovněž provozujeme distribuční platformu www.lifeport.eu. Zde zveřejněné všeobecné obchodní podmínky a pravidla pro ochranu osobních údajů  se vztahují i na fungování portálu www.lifeport.eu.

n

IČ: 08207534
DIČ: CZ08207534

Sledujte nás na FB

Sledujte nás na Instagramu

l

Kontaktní formulář

3 + 10 =